FAQ

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Dla kogo przeznaczone jest Alfa9?

Nasza mieszanka jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, pracujących umysłowo oraz seniorów, a także wszystkich innych, którzy chcą prowadzić zdrową, prawidłowo zbilansowaną dietę. Alfa9 sprawdzi się również w przypadku wielu dolegliwości zdrowotnych, wspomagając utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i cukru we krwi, a także regulując procesy trawienia.

W jakiej postaci można przyjmować Alfa9?

Alfa9 jest dostępne w formie sproszkowanej liofilizowanej mieszanki o smaku owocowym z dziką różą i czarnym bzem oraz warzywnym z zielonym groszkiem i szpinakiem. Zawartość wybranej saszetki warzywnej należy zmieszać np. z jogurtem, kefirem, koktajlem warzywnym, twarożkiem, dipem czy sosem vinegret. Z kolei mieszanka owocowa najlepiej smakuje z jogurtem, także wegańskim, kefirem, twarożkiem, kremowym deserem mlecznym.

Jakie jeszcze korzyści zdrowotne przynosi Alfa9?

Mieszanka na bazie liofilizowanych kiełków jest bogata w najważniejsze witaminy i składniki mineralne, a także błonnik oraz bakterie kwasu mlekowego i ich metabolity. Alfa9 uzupełnia również organizm o białka oraz zawarte w nich aminokwasy niezbędne do budowania tkanki mięśniowej, jak i regeneracji uszkodzonych komórek. Z uwagi na zawartość GABA produkowanego przez bakterie kwasu mlekowego, produkt działa także relaksująco, zwiększa odporność na stres i łagodzi problemy ze snem.

Czy produkt zawiera dodatek cukrów?

Nie. Mieszanka Alfa9 jest całkowicie pozbawiona dodatku cukrów oraz sztucznych słodzików, dzięki czemu nie przyczynia się do nadmiernego podniesienia poziomu glukozy.

Czy po otworzeniu produktu, mogę dokończyć go następnego dnia?

Po otworzeniu saszetki z produktem zaleca się spożycie porcji mieszanki tego samego dnia z uwagi na liofilizowany charakter produktu, który jest podatny na chłonięcie wilgoci, co może pogorszyć sypkość.

Czy Alfa9 mogą spożywać dzieci i seniorzy?

Produkt Alfa9 jest dostosowany do przyjmowania przez osoby w każdym wieku, w tym również seniorów i dzieci. Prozdrowotna mieszanka na bazie kiełków jest w szczególności kierowana do osób starszych, które chcą kompleksowo wesprzeć swój organizm i zadbać o zdrowie.

Co to znaczy, że składniki Alfa9 są liofilizowane?

Proces liofilizacji polega na odparowaniu nawet do 96% wody z uprzednio zamrożonych produktów. Składniki Alfa9 zostają w ten sposób odpowiednio utrwalone, co wydłuża ich przydatność do spożycia, a także czyni je lżejszymi, jednocześnie zapobiegając utracie cennych wartości prozdrowotnych.

Zobacz nasz video poradnik!